Перейти до вмісту
Головна » Блог » Як з’явилися шорти

Як з’явилися шорти

  • від

Як з’явилися шорти

Хто вигадав шорти

Перші шорти з’явилися кілька століть тому, коли у спідниці зробили розріз і пошили посередині – вийшли вільні штани, що не заважали рухам, але це був чоловічий одяг для їзди на конях, ігри в гольф.

Під час першої світової війни англійці мали штаб-квартиру на Бермудських островах. У спекотному кліматі солдатам було вкрай некомфортно у довгих штанах і вони почали відривати та обрізати їхню нижню частину, щоб якось полегшити ситуацію. Під назвою “бермуди” такі шорти і поширилися світом

У жіночому гардеробі вони з’явилися завдяки спорту – у 1932 році в шортах, що нагадує бриджі, з’явилася на корті тенісистка Еліс Марбл. Такий одяг спочатку викликав обурення, але через 2 роки в шортах стали з’являтися на пляжах, а з 1937 шорти увійшли в жіночий літній гардероб і стали ознакою елегантності.

У 1940-х роках. шорти потрапили під заборону для всіх, крім велосипедистів, але вже в 50-х знову з’явилися у колекціях дизайнерів, але більше як різновид укорочених штанів, капрі.

У 1971 р. стався революційний поворот, і моду увійшли суперкороткі шорти. У цей же час з’явилися поліестерові волокна, що дозволило створювати тканини, що тягнуться, для повної свободи рухів.

З того часу шорти в різних випадках не виходять із моди.

А у вашому гардеробі є шорти?