Перейти до вмісту
Головна » Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

1. Опис наших правил і процедур щодо персональних даних

Отримуючи доступ до наших Сервісів або користуючись ними, ви тим самим підтверджуєте той факт, що ознайомилися з цією Політикою конфіденційності.

Ця політика містить опис наших правил і процедур щодо персональних даних — а саме, яку Особисту інформацію наших Користувачів ми збираємо, що ми з нею робимо, як обмінюємось зазначеною інформацією з іншими особами, а також ваші права щодо Особистої інформації.

2. Яку особисту інформацію ми збираємо

Для можливості надання наших Сервісів ми збираємо Особисту Інформацію наших Користувачів.

Особиста інформація надходить від вас, коли ви відвідуєте наші Сервіси або користуєтеся ними, коли ми збираємо Особисту інформацію в автоматичному режимі, а також коли ми збираємо Особисту інформацію з інших джерел

3. Як ми використовуємо таку Особисту інформацію

Ми збираємо та використовуємо вашу Особисту інформацію для надання наших сервісів, а також для того, щоб покращити їх та зробити безпечнішими.

Ми також збираємо та використовуємо Особисту інформацію для можливості зв’язку з Користувачами та дотримання законодавства, дія якого поширюється на нас.

4. Як ми ділимося вашою Особистою інформацією з іншими особами

Ми можемо передавати Особисту інформацію наших Користувачів та Користувачів наших Користувачів різним третім особам, включаючи деяких постачальників послуг та посадових осіб правоохоронних органів.

Особиста інформація може передаватися виключно відповідно до цієї політики.

5. Де ми зберігаємо вашу особисту інформацію?

Ми можемо зберігати та обробляти Особисту інформацію в США, Європі, Ізраїлі та інших країнах як самостійно, так і через наших афілійованих осіб та постачальників послуг.

Постачальники сховищ даних MAKY пов’язані договірними зобов’язаннями, відповідно до яких вони зобов’язуються захищати ваші персональні дані та зберігати їх у безпеці.

Деякі країни накладають на нас зобов’язання щодо зберігання Особової інформації осіб, які постійно проживають на території цих країн, у межах такої території.

Ми також можемо збирати, обробляти, зберігати та використовувати таку Особисту інформацію в інших країнах, у тому числі в США.

6. Особиста інформація наших Користувачів

MAKY має право збирати та обробляти Особисту інформацію Користувачів наших Користувачів.

Ми робимо це виключно від імені наших Користувачів та за їх вказівкою.

Наші Користувачі несуть повну відповідальність за Особисту інформацію Користувачів-наших Користувачів, у тому числі за її законність, безпеку та цілісність.

MAKY не має прямого відношення до жодного з Користувачів наших Користувачів. Якщо ви є Користувачем наших Користувачів, зверніться безпосередньо до власника сайту Maky.

MAKY maye pravo zbyraty ta obroblyaty Osobystu informatsiyu Korystuvachiv nashykh Korystuvachiv.

7. Використання файлів cookie та інших технологій, які використовуються третіми особами

Ми та інші особи, які надають послуги, можемо використовувати файли cookie та аналогічні технології відстеження дій користувачів у всіх наших сервісах.

Ці технології використовуються переважно для забезпечення стабільності, безпеки, функціональності та продуктивності, а також у рекламних цілях.

8. Повідомлення MAKY

Ми можемо надсилати вам рекламні повідомлення та контент.
Ви можете легко відмовитися від отримання рекламних повідомлень, зв’язавшись з нами або скасувавши передплату.

Ми також можемо надсилати вам повідомлення та контент, пов’язані з сервісами та оплатою. Ви не можете відмовитися від отримання таких повідомлень.

9. Ваші права щодо Особистої інформації

Ви маєте право отримати доступ до своєї Особистої інформації, отримати її копію, змінити, внести виправлення до своєї Особистої інформації, видалити її або обмежити використання Особової інформації, яку нам передали. Для цього вам потрібно лише надіслати нам електронний лист або заповнити нашу спеціальну форму відповідно до Загального регламенту захисту персональних даних. Крім того, ви можете внести виправлення в свою Особисту інформацію та (або) змінити її через налаштування облікового запису або веб-сайту. Ви можете видалити свою Особисту інформацію, повністю видаливши обліковий запис. Ми відповімо на ваш запит у розумний термін.

10. Запитання та скарги

Ви можете у будь-який час подати скаргу до місцевого органу з нагляду за дотриманням законодавства у сфері персональних даних. Спочатку зв’яжіться з нами, щоб ми мали можливість спробувати вирішити вашу проблему.

11. Зберігання даних

Ми можемо зберігати вашу Особисту інформацію доти, доки активний ваш обліковий запис, а також у разі потреби протягом більш тривалого терміну (наприклад, якщо ми юридично зобов’язані зберігати її довше або якщо вона потрібна нам для захисту наших інтересів).

12. Безпека

MAKY дбає про безпеку Особистої інформації своїх клієнтів, і ми робимо все можливе для її захисту.

Проте, оскільки ми не можемо гарантувати абсолютну повноту захисту інформації, ми рекомендуємо вам бути обережними, встановити надійний пароль для свого облікового запису і не надавати чутливу особисту інформацію, розкриття якої може завдати вам серйозної шкоди.

13. Сторонні веб-сайти

Наші Сервіси можуть містити посилання на веб-сайти або послуги інших осіб

14. Зміни та тлумачення

Ми маємо право у будь-який час вносити зміни до цієї політики. Ми повідомимо вас про зміни відповідно до вимог чинного законодавства.

Тільки текст у лівій колонці документа має юридичну силу (текст у правій колонці документа служить як підказка).

Переклад цих умов іншими мовами (редакція мовами, відмінними від англійської) представлений виключно для зручності.

15. Наша контактна інформація

Є питання чи побажання? Ми будемо раді отримати їх від вас!