Перейти до вмісту
Головна » Користувача угода

Користувача угода

Шановний покупець!

Будь ласка, перед покупкою товару уважно прочитайте

Угода користувача з Інтернет-магазином MAKY.com.ua

Справжній текст є Угодою угоди між Інтернет-магазином maky.com.ua, іменованою надалі “Інтернет-магазин” , та користувачем послуг Інтернет-магазину, що називається надалі «Покупець» та визначає умови придбання товарів через сайт Інтернет-магазину.

1. Основні положення

1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином у момент оформлення замовлення.
1.2. Інформація, розміщена на сайті Інтернет-магазину, містить умови пропозиції купівлі товару та є публічною офертою, статус якої закріплений ст.633 Цивільного кодексу України (ДКУ). Акцептом є факт оформлення замовлення на запропонований товар.
1.3. Під час оформлення замовлення Покупець автоматично погоджується з умовами, визначеними цією Угодою.
1.4. Здійснити покупку в Інтернет-магазині може будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти та сплатити товар.
1.5. Товар оплачується у національній валюті України під час доставки товару.

2. Інформація про товари

2.1. Товар представлений у каталозі через фото-зразки, що є власністю Інтернет-магазину.
2.2. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: артикулом, ціною та описом товару.
2.3. На прохання Покупця менеджер Інтернет-магазину зобов’язаний надати (телефоном або за допомогою електронної пошти) додаткову інформацію, необхідну та достатню, з погляду Покупця, для ухвалення ним рішення про купівлю товару.
2.4. Вказана на сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.
2.5. У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину при першій нагоді інформує про це Покупця (телефоном або електронною поштою) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв’язатися з Покупцем це замовлення вважається анульованим.

3. Порядок придбання товару в інтернет-магазині

3.1. Замовлення приймаються через Інтернет-магазин та офіційні сторінки у соціальних мережах.
3.2. Покупець Інтернет-магазину має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на сайті Інтернет-магазину та наявний. Замовлення може бути оформлено Покупцем такими способами: зроблено телефоном, електронною поштою або оформлено самостійно на сайті.
3.3. За відсутності товару на складі, менеджер компанії зобов’язаний повідомити Покупця (по телефону або через електронну пошту).
3.4. За відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від цього товару, анулювати замовлення.
3.5. Покупець має право відмовитися від замовлення в будь-який час до моменту його відправки Покупцеві, повідомивши Інтернет-магазин по телефону або через електронну пошту.

4. Доставка та передача товару Покупцеві

4.1. Доставка товару, придбаного в Інтернет-магазині здійснюється службою доставки Нова пошта.
4.2 Відправлення замовленого товару провадиться протягом 2-х робочих днів з дня підтвердження замовлення Покупцем. Субота, неділя та офіційно визнані свята не входять до робочих днів.
4.3. Разом із замовленням Покупцеві надаються такі документи: витратна накладна, транспортна накладна (оформляється службою доставки).
4.4. Покупець зобов’язаний у присутності кур’єра або пункті видачі зробити приймання замовленого товару за кількістю, якістю, асортиментом та комплектністю товару.
4.5. Фактом прийняття товару Покупцем є оплата товару Покупцем.
4.6. При відмові Покупця від замовлення в момент доставки Покупцем оплачуються витрати Інтернет-магазину на повернення замовлення.
4.7. Покупець не зобов’язаний компенсувати витрати Інтернет-магазину пов’язані з доставкою замовлення, якщо в процесі приймання товару виявиться, що поставлено товар неналежної якості, кількості, асортименту чи комплектності

5. Оплата заказу

5.1. Замовлення, зроблене в Інтернет-магазині, оплачується Покупцем шляхом переказу передачі готівки у відділенні Нової пошти.

6. Порядок повернення товару належної якості

6.1. Покупець має право відмовитися від поставленого товару протягом 14 днів з дня отримання замовлення.
6.2. Повернення товару до Інтернет-магазину можливе у разі, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, оригінальна фабрична упаковка, бирка прикріплена до товару ниткою з пластиковою пломбою виробника, видаткова накладна, транспортна накладна.
6.3. Повернення товару до Інтернет-магазину здійснюється за рахунок Покупця.
6.4. При поверненні Покупцем товару належної якості Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат магазину пов’язаних з доставкою товару Покупцю.

7. Інше

7.1. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати та скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до купівлі будь-яких товарів, а також призупинити або припинити продаж будь-яких товарів на власний розсуд.
7.2. Ця Угода повинна розглядатися у тому вигляді, як вона опублікована на Сайті, та має застосовуватись та тлумачитися відповідно до законодавства України.